Fotowoltaika pozwala nam w ekologiczny sposób pozyskiwać energię elektryczną, radykalnie ograniczyć opłaty za prąd. Nie jest więc jedynie chwilową modą, a sposobem na zapobieganie: degradacji środowiska naturalnego i efektowi cieplarnianemu.

SOLARMATIK jest firmą, która proponuje Państwu projekt instalacji i montaż najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych wraz z niezbędną infrastrukturą . Jednym słowem Państwo tylko podejmują decyzję .że chcą samemu produkować prąd a nasi specjaliści zajmą się resztą. Montaż instalacji fotowoltaicznej razem z ekspertami firmy Solarmatik to kompleksowe wsparcie, dzięki któremu będą Państwo posiadać sprawną instalację fotowoltaiczną na wiele lat. Co proponujemy w ramach montażu fotowoltaiki :

– Projekt instalacji dopasowany do Państwa potrzeb – dobieramy moc i liczbę modułów – dzięki temu w pełni wykorzystacie prąd wyprodukowany przez ogniwa słoneczne;

– Dostarczenie wszystkich urządzeń (panele solarne, inwerter, niezbędna elementy montażowe i okablowanie).

Tworzymy zarówno instalacje fotowoltaiczne dla małych gospodarstw domowych jak i większych obiektów przemysłowych czy budynków wielorodzinnych. Oferujemy ponadto instalacje naziemne także dla gospodarstw rolnych.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, razem twórzmy zdrowszy i lepszy świat! Zapraszamy do kontaktu !